    • ADP-150EB | DELL | LAPTOP 150W AC ADAPTER FOR INSPIRON 9100 / 9200
    Express shipping is available. Get your product delivered in as fast as one day
    Have peace of mind knowing that *replacements/refunds are done promptly
  • Visa
  • Mastercard
  • American Express
  • Discover
    Dell
    Adding to cart… category.add_cart_announcement
    Looking for a large quantity?
    Write a Review
    SKU:
    ADP-150EB
    Availability:
    In Stock
    Weight:
    2.00 LBS
    Shipping:
    Calculated at Checkout
    • Overview
    Product Description
    Product Details
    Universal Adapter/Charger:
    Yes
    Changeable Output Voltage:
    Yes
    Max. Output Power:
    150 Watts
    Compatibility:
    Alienware M14x / M15x / M17x R3 Laptop
    Compliance Standards:
    RoHS,WEEE
    Eco Friendly:
    Product Videos
    Custom Field
    Universal Adapter/Charger Yes
    Changeable Output Voltage Yes
    Max. Output Power 150 Watts
    Compatibility Alienware M14x / M15x / M17x R3 Laptop
    Compliance Standards RoHS,WEEE
    Eco Friendly Yes
    Product Reviews
    Write a Review
    ×
    Dell
    Request A Bulk Quote
    Recommended
    • D1404 | Dell | 19.5V 7.7A Laptop Ac Adapter For Inspiron 9100 Inspiron Xps D1404 | Dell | 19.5V 7.7A Laptop Ac Adapter For Inspiron 9100 Inspiron Xps
      sku: D1404
      D1404 | Dell | 19.5V 7.7A Laptop Ac Adapter For Inspiron 9100 Inspiron Xps