    • 0X9366 | Dell | 130-Watts Ac Adapter For Inspiron
    Express shipping is available. Get your product delivered in as fast as one day
    Have peace of mind knowing that *replacements/refunds are done promptly
  • Visa
  • Mastercard
  • American Express
  • Discover
    Dell
    Adding to cart… category.add_cart_announcement
    Looking for a large quantity?
    Write a Review
    SKU:
    0X9366
    Availability:
    In Stock
    Weight:
    2.00 LBS
    Shipping:
    Calculated at Checkout
    • Overview
    Product Description
    Product Details
    Device Supported:
    Notebook
    Input Voltage:
    120 V AC 230 V AC
    Output Voltage:
    19.5 V DC
    Maximum Output Power:
    130 W
    Maximum Output Current:
    6.70 A
    Height:
    1.2
    Width:
    2.2"
    Product Videos
    Custom Field
    Device Supported Notebook
    Input Voltage 120 V AC 230 V AC
    Output Voltage 19.5 V DC
    Maximum Output Power 130 W
    Maximum Output Current 6.70 A
    Height 1.2
    Width 2.2"